Latviešu valoda Angļu valoda Krievu valoda Vācu valoda
EUR USD RUR
Корзина пустая

 

 

Часы издавна считались неотъемлемой частью имиджа и стиля современного человека. Наручные

часы

– это не только предмет делового стиля, а также и превосходный аксессуар, олицетворяющий собой штрихи свободы и независимости. В нашем магазине представлены часы наиболее известных брендов, которые порадуют вас коллекцией оригинальных аксессуаров.

Jewels-Stock - Pulksteņi katrai gaumei

Mūsu mājaslapā atrodamie pulksteņi spēs apmierināt jebkura cilvēka gaumi, jo „Jewels-Stock” patstāvīgi iet uz priekšu un piedāvājuma klāstā patstāvīgi parādās aizvien jauni pulksteņi un aksesuāri (siksniņas rokas pulksteņiem, automātisko rokas pulksteņu uzvelkamās kārbas, kā arī kārbas rokas pulksteņu glabāšanai). Pie tam mūsu mājaslapā atrodami ne tikai rokas pulksteņi un ar tiem saistītie aksesuāri, bet arī antīkie rokas pulksteņi, kabatas pulksteņi, sienas pulksteņi, grīdas pulksteņi un kamīna pulksteņi kā arī juvelierizstrādājumi.

Tāpat „Jewels-Stock” atšķiras no citiem interneta veikaliem ar to, ka paši uzņemas garantijas saistības par mūsu mājaslapā atrodamajiem produktiem, nevis sūta pie trešajām personām, kā tas ir pieņemts, kas savukārt nereti rada neērtības klientiem. Līdz ar to Jums nebūs jāuztraucas par to, ka Jūsu rokas pulksteņi kļūs par galvassāpēm, pēctam, kad tiem, piemēram, būs nolietojusies siksniņa, kuru neviens nevarēs piemeklēt.

Un beigās atcerieties, ka pulksteņi ir ne tikai labs pirkums lai palutinātu sevi, bet izsenis ir viena no labākajām dāvanām, jo labs rokas pulkstenis vienmēr bijis un būs, kas vairāk nekā vienkārši laikrādis, bet tā ir lieta, kura spēj pastāstīt par cilvēku ļoti daudz, sevišķi – par cilvēka statusu sabiedrībā un it īpaši tas ir attiecināms uz vīriešiem, kuriem pulkstenis faktiski ir vienīgais aksesuārs.Введите количество