Latviešu valoda Angļu valoda Krievu valoda Vācu valoda
EUR USD RUR
Grozs ir tukšs

Par kompāniju

 

 

Interneta veikals Jewels-stock.com – tā ir virtuāla vitrīna, kurā apskatāmi juvelierizstrādājumi un pulksteņi no populārām kompānijām, kuras ir modes un inovāciju tehnoloģiju noteicējas visā pasaulē. Jums ir unikāla iespēja kļūt par mūsu piedāvātās produkcijas īpašniekiem, pat neizejot no mājas.

 

Mūsu interneta veikalā jums tiek piedāvāts ļoti liels pulksteņu klāsts, kā arī liela juvelierizstrādājumu izvēle jebkurai gaumei – sievietēm, vīriešiem un pat bērniem!  

 

Mēs veiksmīgi darbojamies šī biznesa segmentā jau vairākus gadus, tagad arī Latvijā. Mūsu produkcijas kvalitāte ir pārbaudīta, to garantē ražotājs, apstiprinot to ar sertifikātu.

 

Un mēs patstāvīgi strādājam , lai pilnveidotu mūsu produkcijas klāstu, apmierinot katra visizsmalcinātākā klienta gaumi.

 

 

Kāpēc tieši mēs?Mūsu kompānija ir sasniegusi ievērojamus rezultātus, pateicoties pareizai mārketinga un pārdomātai cenu politikai. Mēs ceram, ka arī Latvijā mūsu produkcija būs pieprasīta - draudzīgo cenu dēļ.

 

Mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt to, lai mūsu klients būtu apmierināts ar iegādāto preci. Tāpēc mēs piedāvājam jebkuras konsultācijas, ātrāko piegādi, labākās cenas un, protams – augstākās kvalitātes servisu.

 

Jūsu ērtībām – atbildēsim uz visiem jautājumiem pa tālruni, Skype vai arī, ar elektronisko pastu.