Latviešu valoda Angļu valoda Krievu valoda Vācu valoda
EUR USD RUR
Grozs ir tukšs

Garantija

 

 

Mājas lapā Jewels-stock.com iegādātie pulksteņi ir 100% oriģināli un katram no tiem ir divu gadu ražotāja garantija. Katrs pulkstenis ir oriģinālā iepakojumā, ar ražotāja pievienotajām lietām (kastīti, pulksteņa pasi un garantijas talonu). Garantijas apkalpi veic ražotāju sertificēti meistari Latvijā vai arī uzņēmumu dīleri visā pasaulē.

 

Interneta veikalā jewels-stock.com pulksteņiem ir 2. gadu garantija no iegādes dienas.

 

Pircējam saņemot preci, jāpārbauda tās atbilstība un apjoms. Parakstot dokumentu par saņemšanu klients apliecina, ka viņam nav nekādu pretenziju par iegādāto preču daudzumu un vizuālo izskatu.

 

Atsaucoties uz LR MK noteikumiem Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu", "patērētājs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāra dienu laikā..."  un atdot Interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam, ja:

1. iegādātā prece nav lietota;
2. iegādātās preces oriģinālais iepakojums un komplektācija ir saglabāta un nesabojāta;
3. pircējs var uzrādīt pirkumu apliecinošo dokumentu (kvīts).

LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".

 

Patērētājs — fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību.

 

Interneta veikalā www.jewels-stock.com apskatāmajām precēm, pakalpojumiem, cenām un bildēm ir informatīvs raksturs. www.jewels-stock.com sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Tā kā preču ražotāji nemitīgi strādā pie to uzlabošanas mēs nevaram garantēt informācijas pilnīgu precizitāti. Interneta veikals www.jewels-stock.lv negarantē, ka visas kataloga preces ir uz vietas noliktavā; iesakam pirms pasūtīšanas vai rēķina apmaksas sazināties ar mums.

 

Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta.

 

 

Remonts

 

Mēs cītīgi pārbaudām visus produktus, lai pārliecinātos 100% kvalitātē.

 

Tomēr, ja tiek konstatēts ražošanas brāķis pēc atbilstošās ekspertīzes, mēs veicam izstrādājuma remontu bez maksas. Ja preces remonts nav iespējams, pēc klienta izvēles prece tiek apmainīta pret līdzvērtīgu vai ar piemaksu, vai nauda par preci tiek atdota atpakaļ. Ja netiek konstatēts rūpnieciskais brāķis, bezmaksas remonts netiek veikts.

 

Izstrādājums, kuram nepieciešams remonts sakarā ar rūpniecisko, pēc jūsu domām, brāķi, vajag atsūtīt mums. Pievienojiet sūtījumam čeku uz izdevumiem saistītiem ar pārsūtīšanu, un mēs kompensēsim jūsu tēriņus, bet ja tiks atrasts tieši rūpnieciskais brāķis izstrādājumā.

 

Katrā gadījumā mēs centīsimies atrast kompromisu. Jewels-stock.com ir orientēta uz kvalitatīva servisa, un nav mūsu interesēs atstāt klientu neapmierinātu. Vienkārši sazinieties ar mums un mēs kopīgiem spēkiem atrisināsim jebkuru problēmu.

 

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mums, vēlams pa e-pastu.

 

 

Papildus informācija.


Sakarā ar firmas darbības paplašināšanos SIA "Jewels-stock" pārņem visas garantijas saistības no SIA "I-stock". Visi klienti, kam ir garantijas saistības ar SIA "I-stock", var pilvertīgi griezties SIA "Jewels-stock" garantijas servisā.